Вимоги до оформлення статей
До видання приймаються статті докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (аспірантів, здобувачів), а також інших осіб, які мають вищу освіту та займаються науковою діяльністю.
Авторами подаються статті, що є виключно власними оригінальними дослідженнями із дотриманням правил цитування та посилань. Подання cвідомо неправдивої інформації або ж плагіату є неприйнятним та неетичним.
Окрім того, до друку приймаються лише статті, які не публікувались раніше у інших виданнях.
Стаття повинна мати таку структуру:
- індекс УДК;
- назва статті;
- прізвище, ім’я, по батькові автора (-ів) повністю;
- науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи або навчання;
- ORCID та Reseacher ID (за наявності);
- e-mail;
- анотації та ключові слова (мовою статті та англійською) з перекладом назви, прізвищ авторів та місця роботи або навчання;
- текст статті;
- cписок використаних джерел та «References».
Текст наукової статті повинен містити такі обов’язкові елементи:
1. Постановка проблеми.
2. Аналіз останніх досліджень і публікацій, на які спирається автор в яких розглядають цю проблему і підходи її розв’язання. При цьому виділити невирішені частини загальної проблеми, яку досліджують у статті.
3. Мета статті.
4. Виклад основного матеріалу.
5. Висновки.
Список використаних джерел та References зазначається в порядку згадування та оформлюється в АРА стилі (APA Style Reference Citations).
Посилання на джерела в тексті подаються в круглих дужках із зазначенням: прізвища автора – кома – рік видання роботи (Орлов, 2003).
Стаття повинна містити анотації та ключові слова українською та англійською мовами. Обсяг кожної з анотацій має бути мінімум 1800 знаків без пробілів. Кількість ключових слів/словосполучень – мінімум 5 позицій.
Текст анотації має бути лаконічним, чітким, вільним від другорядної інформації, давати чітке та об’єктивне уявлення про основну сутність статті. Він не повинен містити результатів, які не представлені та не обґрунтовані в основному тексті статті. Анотація не повинна містити скорочень та цитувань.
Технічні вимоги: обсяг статті – від 8 до 25 сторінок, формат А4 (297 x 210), поля: ліворуч – 25 мм, праворуч, зверху та знизу – 20 мм, набраних в редакторі Microsoft Word. Увесь текст статті, бібліографічний список, анотації тощо використовують шрифт Times New Roman, розмір – 14 пт, інтервал – полуторний.
Якщо стаття містить таблиці, формули і (або) ілюстрації, то вони повинні бути компактними, мати назву, шрифт тексту – Times New Roman, розмір – 12 пт. Розмір таблиць та ілюстрацій не повинен бути більше ширини сторінки. Математичні формули мають бути ретельно перевірені та чітко відображенні.
Формули повинні бути набрані за допомогою редактора формул (внутрішній редактор формул в Microsoft Word for Windows). Кількість таблиць, формул та ілюстрацій має бути мінімальною та доречною. Рисунки і таблиці на альбомних сторінках не приймаються.
Рукописи, не оформлені належним чином, не приймаються до публікації. Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку рукопису.
ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ:
УДК 78
СУЧАСНІ ВЕКТОРИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДИРИГЕНТА ОРКЕСТРОВОГО КОЛЕКТИВУ
Сверлюк Ярослав Васильович
доктор педагогічних наук, професор,
директор Інституту мистецтв
Рівненського державного гуманітарного університету
ORCID ID: 0000-0003-3182-6924
e-mail: sverl@ukr.net
Анотація мовою статті 1800 знаків без пробілів.
Ключові слова: професійна підготовка, диригент, навчально-виховний процес, оркестровий колектив.
MODERN VECTORS OF THE PROFESSIONAL TRAINING OF AN ORCHESTRA COLLECTIVE CONDUCTOR
Yaroslav Sverliuk
Rivne State University of the Humanities
Анотація англійською мовою 1800 знаків без пробілів.
Key words: professional training, conductor, educational process, orchestra.
Текст статті зі структурою...(Орлов, 2003)
Література:
1. Орлов В. (2003). Професійне становлення вчителів мистецьких дисциплін: монографія. За заг. ред. І. Зязюн. Київ: Наукова думка. 276 с.
References:
1. Orlov V. (2003). Profesiine stanovlennia vchyteliv mystetskykh dystsyplin [Professional development of art teachers]: monohrafiia. Za zah. red. I.A. Ziaziun. K.: Naukova dumka. 276 s. [in Ukrainian]