Журнали

  • Мистецька освіта та розвиток творчої особистості

    Науковий журнал «Мистецька освіта та розвиток творчої особистості» започаткований у 2022 році Рівненським державним гуманітарним університетом та ВД «Гельветика» з метою розвитку вітчизняного наукового потенціалу в галузі мистецтвознавства та педагогічних наук; їх інтеграції їх у світовий науковий простір шляхом оприлюднення результатів наукових досліджень.

  • Природнича освіта та наука

    Науковий журнал «Природнича освіта і наука» започаткований у 2022 році Рівненським державним гуманітарним університетом та ВД «Гельветика» з метою розвитку вітчизняного наукового потенціалу в галузі біологічних, природничих (географія, екологія, хімія, фізика та астрономія) та педагогічних наук (середня та професійна освіта) та інтеграції їх у світовий науковий простір шляхом оприлюднення результатів наукових досліджень.

  • Via Economica

    Науковий журнал з економічних наук, заснований у 2022 році Рівненським державним гуманітарним університетом та ВД «Гельветика». Видання буде корисним для дослідників, викладачів, аспірантів, студентів – усіх, хто цікавиться актуальними питаннями економіки. Це видання розраховане не тільки для науковців, а й для практиків.